Рупору блатної романтики Шуфутинському можуть заборонити в’їзд в УкраїнуРосійський співак Михайло Шуфутинський, який незаконно відвідував Крим, зібрався з концертом до Києва. Спікер Держприкордонслужби Андрій Демченко у коментарі LIGA.net сказав, що прикордонникам відомо про це, і вони діятимуть у рамках українського законодавства.

Об этом сообщает Политика 2.0


Демченко зазначив, що Держприкордонслужба знає з відкритих джерел, що Шуфутинський неодноразово був у Криму, й у випадку підтвердження цієї інформації після додаткової перевірки йому буде заборонено в’їзд до України.


Спікер ДПСУ уточнив, що за незаконне відвідування окупованого півострова передбачається штраф та заборона на в’їзд до України. Разом з тим рішення про заборону приймається безпосередньо під час спроби перетину кордону, тобто зараз прикордонники не можуть цього зробити.


Концерт Шуфутинського у київському Палаці спорту заплановано на 8 березня 2022 року. Квитки вже є у продажу, вони коштують від 590 до 3999₴ Шуфутинський записав відеозапрошення на захід, пообіцявши, що "дуже скоро" приїде.


У 2017 році Шуфутинського внесли до бази Миротворця за в’їзд до окупованого Криму "з метою додаткового заробітку". Тоді у коментарі росЗМІ співак назвав "дурістю та нісенітницею" внесення його даних до бази сайту.


"Я поки не дуже зрозумів, куди мене внесли, до яких списків, начебто порушив якісь українські закони... Це все такі дурниці. Я виступав і в Азербайджані, й у Вірменії, і в Грузії, і в Молдові, а тут вони вирішили, що я виступаю на якихось "окупованих територіях" – дурість така і повна нісенітниця. Але, говорячи сленгом, я не парюся", – сказав він.


«Аргумент»

Источник: Устав ГРУПП