Командування “ДНР” назвало дату “наступу” ЗСУ: опублікована карта

Командування “ДНР” назвало дату “наступу” ЗСУ: опублікована карта
Командування “ДНР” назвало дату “наступу” ЗСУ: опублікована карта

Навіть самі українські військові ще не в курсі, що збираються наступати, причому “ЛНР” вирішили “пощадити”.

На Донбасі бойовики знову вибухнули новим фейком про наступ Збройних сил України, який нібито має бути здійснено в напрямку т.зв. “ДНР”. Про це повідомляється в інформаційних ресурсах бойовиків, – повідомляє Сегодня.

Повідомляється, що, згідно з “розвідданими” розвідки бойовиків, українська армія підготувала ударне угруповання в більш ніж 12 тисяч бійців, 50 танків, 40 реактивних систем залпового вогню, 180 знарядь і мінометів на ділянці фронту в районі селищ Новотроїцьке, Широкино, Рівнопіль.

У свою чергу заступник командувача корпусом військ “ДНР” заявив, що вранці 14 грудня наступ почнеться з артпідготовки (масований удар артилерії), після чого “ЗСУ кине в бій” передові підрозділи 128 і 79 бригад з селищ Гранітне – Широкино в напрямку селища Клинкине. За його словами, перед підрозділами ЗСУ нібито стоїть завдання – до 15 грудня вийти до “держкордону ДНР” в районі селищ Конькове і Холодне.Варто відзначити, що на інформаційних ресурсах бойовиків йдеться лише про “наступ“на “ДНР“, а ось сусідів з “ЛНР“ ЗСУ чомусь вирішили не чіпати.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/274470-komanduvannja_dnr_nazvalo_datu_nastupu_zsu_opublikovana_karta”