Євробачення-2010. Корупція чи лібералізм ?


Одним з перших корупційних скандалів помаранчевої влади став відбірковий тур Євробачення у 2005 році. Тоді , на відбірному турі перемогла Ані Лорак. Але дивним чином ( за сприяння Томенка) у фінальну частину без попереднього етапу попали Гриндждоли. Виступ Гринджол найпровальнішй проект України на Євробаченні .

Урок долі нічого не навчив. Цього року знову несподіванно, без зовнішнього конкурсу, який відбувався на високому рівні останні декілька років , лише внутрішнім вольовим рішенням дирекції НТКУ оголошено представником України на Євробаченні Василя Лазар овича. Найбільшим успіхом Василя є 9 місце на пісенному конкурсі "Нова хвиля" -2007 р.

На диво Василь доволі схожий на Турчинова. Мабуть саме через це представникам БЮТу так симпатизує постать Лазар овича, зокрема п.Ляшку. (див. кліп 3.56- 4.03 с. ) А найголовніший козир Василя дружба с президентом НТКУ Василем Ілащуком.

Так би мовити повний Лібералізм. http://www.youtube.com/v/B1kUHSCOwrQ&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1