Ілларіонов: Справжнє ім’я Медведчука – Путін

Ілларіонов (на фото) попередив, що Путін може взяти під контроль українську політику

В Україні є загроза приходу до влади проросійських сил на чолі з нинішнім народним депутатом від партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктором Медведчуком.

Про це в інтерв’ю засновнику видання "ГОРДОН", журналісту Дмитрові Гордону заявив старший науковий співробітник американського Інституту Катона, російський економіст і ексрадник президента РФ Володимира Путіна Андрій Ілларіонов.

"За результатами позачергових виборів, які відбулися в липні, антиукраїнські, або пропутінські, партії здобули приблизно 18% голосів. Зрозуміло, що на тлі успіху партії "Слуга народу" й великого емоційного піднесення питома вага пропутінських сил відносно невисока. Коли ця ейфорія мине (а рано чи пізно вона мине), ця частка підвищиться", – сказав Ілларіонов.

На його думку, "якщо нададуть права для участі у виборах (а їх не можуть не надати; немає жодного ні політичного, ні юридичного механізму, який би виключив участь цих осіб у політичних процесах України), у будь-яких наступних парламентських чи президентських виборах антиукраїнські, пропутінські сили легко здобудуть 35–40%".

"І тоді ця сила стає в крайньому разі другою, а, найімовірніше, першою за абсолютною кількістю голосів. Бо проукраїнські партії, як у будь-якій нормальній демократичній країні, ділять [електоральне] поле між собою. Це означає: той, хто контролює ці 35–40% голосів, має ключ до політичної системи України. Ім’я цієї людини добре відоме. Ім’я цієї людини – Медведчук. Він матиме мінімум удвічі більше голосів, ніж сьогодні... Але ми знаємо, що справжнє ім’я Медведчука – Володимир Путін. Це – надання Путіну ключа від політичного життя України, до вибору її внутрішнього або зовнішнього вектора", – вважає Ілларіонов.

Він припускає, що Путін у такому разі "керуватиме політичним життям України".

"І це буде абсолютно легально, абсолютно прозоро, це повністю відповідатиме політичним нормам. І союзниками Медведчука й Путіна будуть уся європейська спільнота, весь західний світ", – заявив ексрадник Путіна.

Ілларіонов: Зеленському на переговорах сам на сам із Путіним важливо пам’ятати гасло в’язнів ГУЛАГ "Не вір, не бійся, не проси!" Читайте повну версію інтерв’ю

Медведчук обіймав посаду глави Адміністрації Президента України у 2002–2005 роках. У 2004 році Путін хрестив його молодшу дочку.

На позачергових виборах у Верховну Раду, що відбулися 21 липня 2019 року, "Опозиційна платформа – За життя", яку вважають проросійською, здобула 13,05% голосів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-illarionov-spravzhnje-im-ja-medvedchuka-putin-1281232.html”