«Лікарі не відходять від нього ні на секунду», — бабуся пораненого поліцейськими 5-річного хлопчикаСтан 5-річного хлопчика, в якого вистрілили, коли він гуляв біля дому у Переяславі-Хмельницькому, складний.


Про це розповіла його бабуся Олександра Тлявова.


«Лікарі не відходять від нього ні на секунду. Вони нічого не можуть сказати навіть на півгодини наперед. Дуже тяжкий стан у дитини. Ми вже не витримуємо», — сказала вона.


«Ми не знаємо, скільки грошей буде потрібно. Поки люди самі допомагають: жертвують кошти, перераховують. Якщо дасть Бог, то це на реабілітацію буде на довгі місяці. Потрібні були одні ліки, яких не було у цій лікарні, то домовилися, щоб їх передати з іншої лікарні сюди», — додала Тлявова.


Нагадаймо, раніше до реанімаційного відділення «Переяслав-Хмельницької ЦРЛ» доставили хлопчика із закритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, внутрішньомозковою гематомою та переломом скроневої кістки. У лікарні в дитини виявили кульове поранення.


Наразі є версія, що дитину випадково поранили працівники поліції. Обох підозрюваних затримали.


Слідчі ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом умисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень 5-річному хлопчику.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/likari-ne-vidkhodiat-vid-n-oho-ni-na-sekundu-babusia-poranenoho-politseys-kymy-5-richnoho-khlopchyka/”