Погода для жителів Київщини на 24-те листопада

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

На Київщині, 24 листопада, також прогнозується морозна погода з температурою повітря -5⁰…-3⁰ вночі та -2⁰…0⁰ вдень. Опадів не очікується. Вітер південно-західний зі швидкістю 3-4 метрів за секунду. Протягом дня на небі буде мінлива хмарність


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".


На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) швидкість вітру до 4 метрів за секунду, на небосхилі очікується хмарна ситуація з частими проясненнями. Температура повітря до -2⁰…0⁰ вдень, та до -5⁰…-2⁰ вночі.


На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) через дію антициклону опадів не передбачається. Температура повітря буде в межах -5⁰…-2⁰ вночі та -2⁰…0⁰ вдень. На дорогах вранці можлива ожеледиця. Пориви вітру до 4 метрів за секунду.


У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) температура приземного шару атмосфери досягне показників -5⁰…-4⁰ вночі та -2⁰…0⁰ вдень. Без опадів. Вітер південно-західний зі швидкістю 3-4 метрів за секунду.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


На заході області (Фастівський та Макарівський райони) морозно та без суттєвих опадів. Стовпчики термометрів будуть коливатися в межах -2⁰…0⁰ вдень, та -5⁰…-4⁰ вночі. Швидкість вітру – 3-4 метрів за секунду із південно-західним напрямком.


На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) протягом дня на небосхилі буде переважати мінлива хмарність. Температура по всій зазначеній території буде в межах -5⁰…-4⁰ вночі та -2⁰…0⁰ вдень. Без опадів. Швидкість вітру до 4 метрів за секунду.Протягом дня можливі зміни.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2018/11/23/pogoda-dlya-zhiteliv-kiyivshini-na-24-te-listopada/”