На Донбасі бойовики помилково знищили безпілотник «Орлан-10» російського виробництва

На Донбасі бойовики помилково знищили безпілотник «Орлан-10» російського виробництва
Російським окупаційним командуванням створено спеціальну комісію, якою буде розслідувано дії розвідувального та протиповітряного підрозділів з метою визначення та покарання винних


Командування російських окупаційних військ суттєво підвищило інтенсивність ведення розвідки позицій підрозділів Об’єднаних сил. При цьому, для посилення можливостей розвідувальних підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ з початку минулого тижня було дозволено застосування модернізованих зразків безпілотних літальних апаратів, завезених з території РФ. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України (ГУР МО).


«Разом з цим, застосування розвідувальними підрозділами додаткової кількості безпілотних літальних апаратів призвело до чисельних їх обстрілів власними підрозділами протиповітряної оборони російських окупаційних військ», — йдеться у повідомленні військової розвідки.


Зокрема, за даними ГУР, бойовим розрахунком протиповітряної оборони одного з підрозділів 2 АК ЗС РФ було знищено безпілотний літальний апарат «Орлан-10» російського виробництва. Російським окупаційним командуванням створено спеціальну комісію, якою буде розслідувано дії розвідувального та протиповітряного підрозділів з метою визначення та покарання винних.


Нагадаймо, бойовики на Донбасі псують російську зброю: розгорнуті окупантами станції радіоелектронної боротьби створили перешкоди застосуванню дронів гібридної армії, три з яких розбилися через втрату контролю управління.


Як повідомляла військова розвідка 3 квітня, бойовики на Донбасі під час тренувань випадково спалили п’ять бойових машин.


Напередодні ГУР повідомляло, що у райони передових позицій противник вивів спеціально підготовлені підрозділи, які перебувають у готовності одночасно на декількох напрямках, обстріляти власні позиції та цивільні об’єкти для провокування активізації бойових дій.


Читайте також:
  • Оприлюднено факти використання російськими військовими на Донбасі снарядів «Краснополь»
  • Підтверджено застосування бойовиками корегованого снаряда виробництва Росії по Новолуганському
  • На Донбасі російські військові випробовують невстановлені лазерні прилади, які уражають очі
  • У Росії пройшли навчання зі зброєю, яка викликає галюцинації, — росЗМІ


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/na-donbasi-boyoviki-pomilkovo-znishchili-bezpilotnik-orlan-10-rosiyskogo-virobnictva-588382.html”