Як можна нишком раз на п’ять років проголосувати за недосвідченого кандидата, – Юрій Журавель

Карикатурист, фронтмен гурту «От Вінта!» та громадський діяч Юрій Журавель повідомив, що його дістають з «порадами» і відвертими погрозами, щоб припинити агітаційну боротьбу, називаючи тупим порохоботом.


Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.


«Мені пишуть і дзвонять з «порадами» і відвертими погрозами припинити агітаційну боротьбу, називаючи тупим порохоботом. Я не порохобот! Я просто переймаюся долею України. Політичні та військові аналітики вангують крах України, бо добре знають історію нашої держави. Ми в черговий раз втратимо її, якщо не зрозуміємо, що з нами коїться. Пам’ятаєте, як ми стояли на Європейській Площі і на Майдані під прапорами різних політичних сил, щоб відстояти спільну народну гідність? Як втрачали друзів, але продовжували сміливо сміятися над моїми карикатурами на вул. Грушевського? Що ж з нами сталося? Невже ми не помічаємо телевізійного зомбування?», – написав Журавель.


Також він наголосив, що завжди критикував і буде критикувати діючу владу. Але йому важко зрозуміти «зе-вибір» патріотів, у яких досі на шпалерах у "Фейсбуці" його малюнки.


«Як можна нишком раз на п’ять років проголосувати за зовсім недосвідченого кандидата, за спиною якого причаїлись реваншисти з когорти Януковича і Азарова?», – підсумував Журавель.


Нагадаймо, українців повеселили яскравою карикатурою про підписання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні. Її опублікував відомий український художник Юрій Журавель.


Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур


Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/19/yak_mozhna_nyshkom_raz_na_pyat_rokiv_progolosuvaty_za_nedosvidchenogo_1555953”