Прокурор Джованні Кесслер назвав три необхідних елементи для боротьби з корупцією в Україні

Прокурор Джованні Кесслер назвав три необхідних елементи для боротьби з корупцією в Україні — фото

Скріншот YouTube-каналу Радіо НВ

Джованні Кесслер

Скріншот YouTube-каналу Радіо НВ


Органи розслідування, органи обвинувачення і антикорупційні суди є трьома елементами, необхідними для боротьби з корупцією в Україні.

Про це в інтерв’ю Радіо НВ повідомив генеральний директор Європейського управління з боротьби із шахрайством Джованні Кесслер.

"Ці три елементи реалізуються через три органи, які були створені: є НАБУ — незалежний орган, він працює; Спеціалізована антикорупційна прокуратура є, її створено (ймовірно, їй би не завадило пережити деякі вдосконалення, зокрема, з погляду більшої незалежності членів цієї структури); антикорупційні суди ось-ось з’являться, і вони завершать формування цієї тріади органів, які дуже необхідні", — сказав він.

У той же час Кесслер зазначив, що в Україні ще залишається багато роботи в сфері боротьби з корупцією.

Раніше генеральний директор Європейського управління з боротьби із шахрайством Джованні Кесслер заявив, що корупція в Україні є традицією з минулого і звичкою, успадкованою від СРСР.

"З мого особистого погляду (він обмежений, бо він мій), Україна — це пострадянська країна. Більшість пострадянських країн мають цей спадок системної корупції (принаймні на нижчому, на середньому рівні). Це вже звичка, це традиція з минулого", — підкреслив він.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/prokuror-dzhovanni-kessler-nazvav-tri-neobhidnih-elementi-dlya-borotbi-z-korupciyeyu-v-ukrajini-50012078.html”