Черговий вояж Цирку Шапіто Порошенко: У Ковелі не пустили місцевих на мітинг, а худобу привезли з собою на 10-ти автобусах


Приїзд Гаранта прав людей України Порошенка у Ковель – перед ПОПом падали жовто-блакитні стяги та мліли люди. Охорона воювала з пенсіонерами та з журналістами. Людей відганяли від сцени, а майдан в центрі міста оголосили режимним об’єктом, на який можуть зайти тільки запрошені.


А запрошених звозили сотнями. На людей, які принесли плакати проти Порошенка напали агресивно налаштовані молодики. Плакати порвали, а тих хто їх тримав шарпали та погрожували. І хоча перед політичним виступом Порошенка публіку підігрівав легендарний гурт Плач Єремії, на настрої людей це мало вплинуло.Також видання "Аналітика.Медіа" просить пана Арсена Авакова встановити особи правоохоронних органів які вчинили протиправні дії проти журналістки телеканалу "Аверс" . Порушуючи Закон України, стаття 45-1:

Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та/або переслідування журналіста за виконання професійних обов’язків, за критику, здійснювані посадовою особою або групою осіб за попередньою змовою, тягне за собою кримінальну відповідальність відповідно до Кримінального кодексу України ( 2341-14 ).

Джерело статті: “http://analitika.media/news/politics/2254-chergovij-vojazh-cirku-shapto-poroshenko-u-kovel-ne-pustili-mscevih-na-mting-a-hudobu-privezli-z-soboju-na-10-ti-avtobusah.html”