Омельченко порівняв справу Гандзюк та вбивство, скоєне нардепом від «БЮТу» 9 років тому

Коли 9 років тому член «БЮТу» Віктор Лозинський став підозрюваним у вбивстві бездомного Валерія Олійника, депутати фракції поспішили виступити з пропозицією нагородити вбивцю за «ліквідацію браконьєра». Сьогодні ж партія виступила з негайною заявою, оскільки отримали від своїх людей у правоохоронних органах інформацію, що буде пред’явлено підозру члену партії.


Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив генерал-майор СБУ, екс-нардеп Григорій Омельченко.


Він зазначив, що між убивством Валерія Олійника, яке скоїв тодішній член фракції «Блоку Юлії Тимошенко» Віктор Лозинський, та вбивством Катерини Гандзюк рівно 9 років.


«16 червня 2009 року народний депутат «Батьківщини», тоді «БЮТ», разом з керівниками районної міліції та прокуратури, жорстоко вбили бездомного Валерія Олійника», – розповідає генерал-лейтенант СБУ.


Він пригадав, що тоді два депутати з «Блоку Юлії Тимошенко» (Андрій Кожем’якін та Володимир Пилипенко – ZIK) виступили з пропозицією нагородити вбивцю за «ліквідацію браконьєра».


«Чому сьогодні члени «Батьківщини так почали реагувати на розслідування про вбивство Катерини Гандзюк? Тому що вони отримали від своїх людей у правоохоронних органах інформацію, що буде пред’явлена підозра голові Херсонської міської організації партії «Батьківщина» Владиславу Мангеру», – переконаний Григорій Омельченко.


Нагадаймо, журналісти заявили про зникнення з України підозрюваного в організації вбивства Катерини Гандзюк Владислава Мангера.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/02/11/omelchenko_porivnyav_spravu_gandzyuk_ta_vbyvstvo_skoiene_nardepom_vid_byutu_9_1507809”