Ще кілька релігійних громад на Буковині перейшли до ПЦУ


Як раніше писав pogliad.ua, 10 лютого 2019 року у кількох селах Буковини відбулися зібрання щодо переходу до Православної Церкви України. У селах П’ядиківці, Червона Діброва, Товтри та Михальча обговорювали питання переходу до ПЦУ та подальшого користування культовими спорудами. У селах Задубрівка, Васловівці та Михайлівка, де раніше вже проходили збори з даного питання, відбулися богослужіння.

Напередодні зборів правоохоронці організували комплексні профілактичні заходи для недопущення конфліктних ситуацій. З представниками релігійних громад поліцейські підрозділів превентивної комунікації провели роботу щодо уникнення порушень чинного законодавства та необхідності вирішення спірних питань виключно у правовому полі.

До заходів із забезпечення публічної безпеки були залучені додаткові наряди для своєчасного реагування на можливі порушення правопорядку та створені групи документування. Під час зібрань порушень публічного порядку не допущено.

Впродовж 10-го лютого на спецлінію «102» надійшло декілька звернень громадян, пов’язаних з проведенням зборів вірян. Перевірка по них триває. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Ще кілька релігійних громад на Буковині перейшли до ПЦУ

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/sche-kilka-religiynih-gromad-na-bukovini-pereyshli-do-pcu-367407”