Очільниця МЗС Німеччини закликала Росію до переговорів

Анналена Бербок засудила дії Кремля та закликала РФ до переговорів.

Очільниця МЗС Німеччини закликала Росію до переговорів
Очільниця МЗС Німеччини Анналена Бербок Фото: 24 Канал

За словами міністерки закордонних справ Німеччини, російська влада “абсолютно безвідповідально грає”.

Об этом сообщает Руссиангейт

Про це повідомляє видання .

Також вона додала, що зараз під загрозою життя багатьох людей на Донбасі, а у районах, розташованих поблизу фронту, існує проблема виникнення перебоїв з водою та електрикою.

"Не грайтеся з людськими життями… Повертайтесь за стіл переговорів, ми чекаємо на вас", — заявила Бербок у своєму зверненні до очільника Кремля.

Нагадаємо:

  • Очільниця МЗС Німеччини Анналена Бербок 18 лютого виступила на засідання Мюнхенської безпекової конференції. Чиновниця звернулась до Росії із закликом про відведення військ.
  • Уряд Німеччини 12 лютого вирішив вжити заходи для захисту своїх громадян, які працюю у консульстві та посольстві. Анналена Бербок, міністерка закордонних справ, повідомила, що мета заходів: не допустити кризу і забезпечити безпеку.
  • Голова МЗС Німеччини Анналена Бербок попередила про можливі санкції проти газопроводу "Північний потік-2" у разі вторгнення РФ в Україну.
Читати також:
Анналена Бербок: Німеччина хотіла б побачити реальний відступ російських військ Анналена Бербок: Німеччина переносить консульство і скорочує посольство
Поділитись
Автор: Марія Симониченко

Источник: Редакция